• Okręg I - Pozycja 6

    Kandydat do rady
    Miasta Suwałki

    Lidia Kulik

    Okręg I

    Pozycja 6

O mnie

Magister Wychowania-Fizycznego - właścicielka Studio Dance-Fit oraz Animator Czasu Wolnego dla Dzieci.

facebook.com/StudioDanceFit/

facebook.com/LidiaAnimator/

Od najmłodszych lat miałam zamiłowanie do tańca! ale także do sportu i fitness' u. Taniec to moja pasja! I wtedy pojawiła się Zumba®Fitness. Najlepszą częścią mojej pracy jest to, że mogę podzielić się moją miłością, pasją do tańca i fitness’ u z tak wieloma ludźmi.  Czuję się zaszczycona zarażając ludzi swoją osobowością i miłością do tańca i fitness’ u! dzięki Nim realizuję swoje marzenia i rozwijam swoją pasję jeszcze bardziej.

Praca z dziećmi podczas zajęć Zumba®Kids otworzyła mi wrota do dalszej i szerszej pracy z Nimi, czyli tworzenie animacji czasu wolnego dla dzieci.

 

Moja Rodzina

Kulik Lidia i Kamil oraz Oliwia (2,5 roku), która od niedawna zaczęła przygodę z przedszkolem. Wszyscy jesteśmy rodowitymi suwalczanami. Lubimy zabawę, taniec, muzykę oraz dobre towarzystwo, a podróże po prostu uwielbiamy.

Moja rodzina jest dla mnie największym skarbem i oparciem.

 

Organizacje społeczne

Kreatorka wielu warsztatów tanecznych , master class’ ów Zumba®Fitness, a także Charytatywnych Maratonów Zumba®Fitness . Partner wielu imprez na terenie Suwałk i okolic. Organizatorka bezpłatnych zajęć nad Zalewem Arkadia podczas wakacji.