• Okręg III - Pozycja 2

    Kandydat do rady
    Miasta Suwałki

    Sylwester Cimochowski

    Okręg III

    Pozycja 2

Jestem 32-letnim Suwalczaninem, od urodzenia zamieszkującym na Osiedlu Północ. Mam dwóch wspaniałych synów w wieku 1 i 3 lata oraz cudowną żonę.

Ukończyłem studia magisterskie na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie na Wydziale Ekonomicznym ze specjalizacją zarządzanie nieruchomościami i inwestycjami, czym zajmuję się też zawodowo. Od 2011 roku prowadzę własną działalność gospodarczą polegającą na ogólnie pojętym zarządzaniu nieruchomościami. Pełnię obowiązki zarządcy we wspólnotach mieszkaniowych i budynkach użyteczności publicznej w Suwałkach, Sejnach, Bakałarzewie i Łomży.

Moją największą pasją, obok pracy na rzecz właścicieli nieruchomości z którymi współdziałam na co dzień, jest sport, a w szczególności piłka nożna. Trwającą już blisko 20 lat przygodę z piłką rozpoczynałem jako aktywny zawodnik, wspierałem ją jako wierny kibic, a obecnie jestem czynnym działaczem i Prezesem Zarządu Klubu Sportowego Wigry Suwałki S.A.

Pomimo stosunkowo młodego wieku udało mi się zgromadzić duże doświadczenie w zakresie planowania, zarządzania i inwestycji. Doskonale orientuję się też w aktualnej sytuacji w samorządzie, nie tracąc przy tym z pola widzenia problemów mojej najbliższej społeczności tworzonej przez Mieszkańców Osiedla Północ.

Nadal mam wiele energii, którą chciałbym aktywnie spożytkować w pracy na rzecz rozwoju Naszego Miasta w czym niewątpliwie pomoże mi uzyskanie mandatu radnego Rady Miejskiej w Suwałkach.

Do zobaczenia 21 października 2018 r.